Blogun İlk Yazısı

Herkese merhaba. Ben Erdi. Kişisel blog sitemin ilk yazısını okumaktasınız. Bu yazıyı yazdığım an itibariyle; 28 yaşında, bilgisayar ve bilgisayar teknolojilerine meraklı, global bir bilgisayar şirketinin finans bölümünde çalışan, yaklaşık 2 senedir yurtışında yaşayan ve hayatının geri kalanını da memleket özlemi çekerek devam ettirmeyi hedefleyen bir kimseyim.

Hakkımda biraz daha detay…

Dümdüze yakın bir Türk erkeği olduğumdan dolayı maalesef sayfalarca bahsedebileceğim bir hobim yok. Tahmin edersiniz ki futbola meraklıyım, koyu bir Fenerbahçe taraftarıyım. Sürekli olarak kendi işimi kurmanın hayaliyle kafa patlatıyor olmama rağmen henüz somut bir adım atamadım; sanıyorum bu da Türk erkekleri olarak bir diğer milli hobimiz. Yemek yapmaya ve yemek yemeye bayılıyorum. Bunun dışında herkes gibi ben de seyahat etmeyi seviyorum ve bolca seyahat ettiğimi de söyleyebilirim.

Neden kişisel blog yazmak istiyorum?

Daha önce sayısız kez kişisel blog denemem oldu fakat kendi yazdıklarımı beğenmediğimden dolayı her seferinde ani şekilde blog yazmayı bıraktım. Yaş arttıkça insanın seçiciliği azalıyor sanki, en azından kendi üzerimdeki gözlemim bu şekilde. Bunu fırsat bilerek yeniden yazmaya karar verdim. Umarım bu denememde başarılı olurum. Bu yazıyı okuyabiliyor olduğunuza göre blogculuk serüvenim fena gitmiyor demektir.

Bildiğim ve hoşlandığım şeyleri insanlarla paylaşmak, tavsiye vermek hoşuma gidiyor. Bu kişisel blog ile yapmayı hedeflediğim şey de tam olarak bu: diğer kişilere faydalı olacağını düşündüğüm şeyleri paylaşmak.

Bir şeyler yazma konusunda oldukça amatör olduğumun farkındayım fakat bu konuda kendimi geliştirmeye çalışacağım. Bu konuda tavsiyelerinize ihtiyacım olacak, tavsiyelerinizi İletişim sayfasındaki form aracılığıyla iletebilirsiniz.

Sonuç olarak…

Bol bol yazacağım, yazılarıma bol bol yorum alacağım, insanların birbirine tavsiye edebileceği ve yakından takip edeceği, spam içerikten uzak, kaliteli bir blog olması temennisiyle ilk yazımı burada sonlandırıyorum.

Sağlıcakla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir